גל גדות - וונדרוומן - חדשות הסרטים - A-זה סרט

סרט הקולנוע הבא של סופרמן מביא עמו בשורה של ישראלית נוספת, אשר עושה חיל בהוליווד – גל גדות בתפקיד וונדרוומן

האחים וורנר מפגישים בין סופר ובאטמן בפעם הראשונה על המסך הגדול, בסרט “באטמן נגד סופרמן”, אשר צפוי לצאת לאקרנים בקיץ 2015. הנרי קאוויל, שמילא כבר את מגפיו האדומים של סופרמן ב”איש הפלדה”, צפוי לשוב לתפקיד. באחד הליהוקים המתוקשרים ביותר בשנים האחרונות (ודווקא לשלילה), בן אפלק יחליף את מקומו של כריסטיאן בייל בתפקיד איש העטלף. כעת, נסגרה צלע נוספת, חשובה ועיקרית מן הליהוק לסרט, וזה ליהוק מפתיע למדי: וונדרוומן תהיה לא אחרת מאשר גל גדות, הישראלית. לא זאת שמדובר באחד התפקידים המרכזיים ביותר לשחקנים ישראלים עד היום, זהו הייצוג הראשון של נסיכת האמזונות על המסך הגדול!

אבל אולי כדי להבין את גודל העניין, עדיף פשוט לתת לסניידר, הבמאי להסביר במילותיו: “וונדרוומן היא ככל הנראה אחת הדמויות הנשיות החזקות ביותר ומן האהובות ביותר על הקהל ביקום של די.סי. לא רק שגל היא שחקנית מדהימה, אלא שיש לה את התכונה הקסומה הזאת שהופכת אותה למושלמת לתפקיד. אנו מצפים לרגע בו הקהל יגלה את גל בייצוג הראשון של הדמות האהובה בסרט קולנוע באורך מלא”.

יש לציין כי גל גדות היא כבר השחקנית הישראלית השנייה שנכנסה לגלגול המחודש של סופרמן, לאחר שאיילת זורר שיחקה את אמו של קל-אל בסרט הראשון. כעת נותר לגלות מי ישחק את הברק…

Leave a comment

Your email address will not be published.