מה שהיה הוא לא מה שיהיה – אתר ויראלי חדש חושף את השפעתם של המוטנטים על ההיסטוריה של העולם

בניגוד למותגי קומיקס רבים אחרים, האקסמן ידועים בכך שמלבד קווי העלילה הבידיוניים, יש להם גם היסטוריה שלמה השזורה בעולמנו ומעוגנת בו. אריק (מגנטו) הוא ניצול שואה, פרופסור אקסווייר היה בישראל ואפילו הופיע מספר פעמים במדי צה”ל, ובאופן כללי, חוברות הקומיקס דנו לא אחת בסוגיות כגון גזענות, שנאת האחר, דיעות קדומות וכיו”ב. האופן בו בחר הקומיקס לגעת בנושאים שהיו כמעט בגדר טאבו בחוברות אחרות הוא אחד מסוד קסמם של האקסמן. בדומה לבאטמן של DC, יוצרי הקומיקס בחרו לטפל בנושאים המעסיקים את האנושות תוך התמעתם בעלילה ולא על ידי התעלמות או הדחקה לשוליים.

באופן דומה, הסרט הקודם בפרנצ’ייז החדש של האקסמן בחר להתרחק ממחוזות המדע הבדיוני המוחלט ולקשור את סיפורם של המוטנטים באירועים היסטוריים, כגון מלחמת העולם השנייה ומשבר הטילים בקובה. זהו אחד מן הדברים שעשו את הסרט למעניין ותרמו לאמינותו וזה עבד יופי. כעת, לקראת הסרט החדש, אקסמן: העתיד שהיה, לוקחת ההפקה את ההיבט הזה של האקסמן צעד אחד קדימה. באתר ויראלי חדש ומרתק שהוקם לקראת בכורת הסרט במאי, אפשר לעקוב אחר התפתחות ההיסטוריה במציאות של הקומיקס, בה המוטנטים מתקיימים לצד האנושות ומשפיעים בדרכים נסתרות וגלויות על מהלך ההיסטוריה. מרצח קנדי ועד התפרצות מחלת הפרה המשוגעת, נראה שאי אפשר לחמוק מהם – הם בגנים שלנו.

לא יודעים מה אתכם, אבל לנו האתר, אשר חושף 25 אירועים היסטוריים משמעותיים ביקום האקסמן בהחלט מעורר את הציפייה לקראת הסרט החדש.

לאתר 25 רגעים היסטוריים – המאבק בין האקסמן ובני האדם

צפייה מהנה!

 

אקסמן: העתיד שהיה צפוי לעלות לאקרנים ב-22.05.2014

Leave a comment

Your email address will not be published.