הישרדות 2015: אלכסנדריה

העונה השישית של “המתים המהלכים” נפתחה בהילוך גבוה, זקני השבט אובדי עצות מול הכאוס המשתולל, נרקמות להן בריתות רומנטיות בחבורה, ואין יותר חסינות לאלו שלא מוכנים להתלכלך . אז מי יהיה השורד האחרון? במציאות שלנו, אלכסנדריה העתיקה הייתה קהילה יוונית, מוקפת חומה שנבנתה במרחק מן הדלתא של הנילוס כדי להימנע מאיום על הנמלים.

לידיעת הקורא ריק גריימס, העיר נוסדה על ידי אלכסנדר מוקדון והצליחה לשרוד עד עצם היום הזה, מה שנראה כמו רמז למה שצפוי להגיע. הפרק האחרון סגר כמה פינות אבל מביא אתו עוד כמה שאלות חדשות, מה עלה בגורלם של דריל, גלן, אברהם, סשה ואיניד? מתי מגי הספיקה להיכנס להריון? איך אהרון הצליח לחזור בשלום? ומה רוצים חבורת הזאבים מהגיבורים שלנו? עם כל הרוע שמנסה לחדור מבעד לחומות, יש גם כמה חדשות טובות, הנשיקה בין ריק לג’סי (סוף כל סוף), הנשיקה בין טרה לדניס (סוף כל סוף 2!) החיבור בין רון לריק והכי חשוב – אהרון שיוצא להגנתו של ריק. מה שלא מובן לי זאת ההתנהגות התבוסנית של מגי, עד היום אם זבוב היה מתעופף מעל ראשו הקטן של גלן מגי הייתה יוצאת להגנתו, והיום? היא אפילו לא מסוגלת להתגנב החוצה ולבדוק מה עלה בגורלו, יותר מזה היא לא מנסה לגייס אף אחד לצידה (מישון, קרול, ריק) ומניחה שהוא מת. היינו כבר במצבים של נתק וריחוק בניהם אבל עד היום היא אף פעם לא איבדה אמון ותקווה לכך שהוא בחיים.

שכחנו לדבר על המושיע הגדול – מורגן ג’ונס, כמי שחזר ועזר להגן על אלכסנדריה, לוקח הזאב הבודד תחת חסותו, זאב מחבורה אחרת ומסכן את כל אנשי העיר בתקווה להציל את נשמתו של מנהיג הזאבים. כצופים אדוקים של הסדרה, אנחנו כבר יודעים שמישהו יצטרך לשלם על זה את המחיר.

המתים המהלכים עונה 6

 

עד כה, העונה השישית נחשבת להצלחה, היא מספקת לנו לא מעט התפתחויות חדשות, המון אקשן ודקות רבות של הנאה. בחברת AMC כבר הכריזו לפני מספר שבועות על עונה שביעית שתעלה בסוף 2016. אז כמו שזה נראה יש למה לצפות. נתראה בקרוב בפינאלה הגדולה!

 

Leave a comment

Your email address will not be published.