אני קוראת לכל מי שראה “בובה פראית” בילדותו כמוני, התאהב בנטליה אוריירו והתפלל בימים ובלילות שמילי ואיבו סוף סוף יוכלו להיות ביחד ולממש את אהבתם. אם גם התגעגעתם לדרמה, רומנטיקה, מתח ועולם פנטזיות שלא באמת יכול להתממש בחיים שלנו לעולם שקיים רק בעולם הטלנובלות, אתם חייבים לראות את “ג’יין הבתולה”.

הסדרה מספרת על ג’יין, נערה בת 23 שהבטיחה לסבתא שלה מאז שהייתה ילדה קטנה שהיא תשמור על בתוליה למען אהבת חייה, וכך היא מצאה את עצמה בתולה בת 23. היא יוצאת כבר שנתיים עם מייק, שוטר ובחור טוב ובכל זאת עוד לא נכנעה לתועבה שהוא מין. לאחר בדיקה גניקולוגית שגרתית במיוחד ג’יין מגלה שהרופאה בטעות הפרתה אותה בזרע של גבר זר במקום לעשות לה בדיקת פאפ, וכך ג’יין הבתולה נכנסה להריון. מבלי לעשות לעולם סקס.

העלילה מסתבכת כאשר אנחנו מגלים שתורם הזרע הוא רפאל (ג’אסטין בלדוני השרמנטי), החתיך שג’יין התנשקה איתו פעם מזמן לפני חמש שנים. אה, והוא גם הבעלים של המלון בו ג’יין עובדת. כדי לסבך עוד יותר את הדברים, רפאל נשוי לכלבה בת כלבה בשם פטרה (יעל גרובגלס השחקנית הישראלית המדהימה ביותר שמשחקת ללא שמץ של מבטא ישראלי), אישה רעה ובוגדנית בעלת מניעים לא טהורים שרפאל כבר לא מסוגל לסבול. בנוסף, אימא של ג’יין מגלה שאביה של ג’יין, עליו היא שיקרה לג’יין במשך כל חייה שהוא מלח שעבר בסביבה שהיא לא מכירה, הוא בעצם חבר שלה לשעבר שהפך לכוכב טלנובלות ברחבי העולם בשם רוחליו דה לה וגה.

ג’יין חיה עם אימא שלה קסיומרה הזמרת/רקדנית (אנדרה נאבדו) וסבתא שלה, שמדברת אליהן בספרדית והן עונות לה באנגלית. יחד הן מציגות דינאמיקה מקסימה של משפחה מהמאה ה21, שלוש נשים חזקות שחיות יחד כיחידה אחת עצמאית. הן נמצאות שם אחת למען השנייה ברגעים השמחים והקשים, וכך הן היו במשך כל חייהן. בכללי, כל מערכות היחסים בסדרה הן מוקצנות ומותאמות לסדרת טלנובלה, מבלי שזו תהיה טלנובלה באמת. גאוני.

הסדרה מלווה על ידי קריין הדובר אנגלית עם מבטא ספרדי, שמספר לנו את עלילת הסדרה כפי שהיא באמת, בעזרת כיתוב על המסך והערות ציניות ומשעשעות ביותר. בעצם כל הסדרה מלווה בשנינות וציניות מתוחכמת, ותקוות לאהבות גדולות ועתיד ורוד. כמובן שג’יין מאוהבת בסתר ברפאל, והוא גם לא ישכח לעולם את הנשיקה שהייתה להם אבל לכל אחד יש בן זוג שמפריע להם לממש את אהבתם, ועוד מכשולים רבים – בדיוק כמו בטלנובלות שפעם כל כך אהבנו אבל הפסקנו לראות אחרי שהתבגרנו.

זוהי סדרת טלנובלה למבוגרים ויש בה הכל – דרמה, אהבה, סקס, תככים, שקרים ומזימות, אנשים ורעים ואנשים טובים ותינוק (ת) אחד שלו כולם מצפים לו/ה בקוצר רוח. האם ג’יין תתחתן עם מייקל? האם רפאל יצליח להיפטר מפטרה ויגלה לג’יין איך הוא באמת מרגיש כלפיה? האם ג’יין תצליח להתמודד עם כל הדרמה שמתרחשת סביבה? והאם יש לה בן או בת? בשביל התשובות לכל השאלות הללו ועוד, תצטרכו לראות את הסדרה אבל אני מבטיחה שלא תתאכזבו.

הטריילר:

Leave a comment

Your email address will not be published.