פרק יחסית רגוע אחרי שני האחרונים, אבל טוב שכך כי ללא ספק הקבוצה צריכה קצת זמן התאוששות. מגי וסשה על תחילת הפרק מחזירים את האיש הזר שהגיח משום מקום והציע להם מקום מקלט. לצערינו, לקבוצה יש ניסיון רע עד מאוד בהיתקלויות עם קבוצות בני אדם חיים (אפילו יותר מאשר עם המתים) והם נוטים לא לסמוך יותר על אף אחד, חי או מת.

ריק לא סומך על הבחור מהרגע הראשון שראה אותו, ולא חשוב מה הוא אמר לו, ריק לא קונה את זה, ובצדק. אחרי כל הטעויות שהוא עשה, ההחלטות הלא נכונות והמצבים המסוכנים שהוא הכניס את כל הקבוצה אליהם, אני מאוד שמחה לראות אותו שומר מרחק, לוקח החלטות שקולות ולא פועל על פי האינסטינקטים שלו בלבד, כמו שעשה עד עכשיו.

אחרי שריק הוריד לבחור החדש בוקס שגרם לו לעלפון קצר, מישון מגדלת לפתע זוג ביצים ומתחילה לקחת החלטות בשם כל הקבוצה. לא הבנתי בדיוק מי מינה אותה לאחראית ומתי, אבל אני עדיין עם ריק. נדמה שחוסר המזון, מים ומקום נוח לנוח בו משפיע על כולם. הם כבר נואשים למצוא מקלט, מקום בו לא יצטרכו יותר לברוח או לפחד שהבכי של ג’ודית ימשוך מתים ויביא למותם. הם מוכנים לקחת כל מה שיביאו להם, רק שיביאו, ומישון נחושה בדעתה להוביל אותם למקום הזה, גם אם זה בניגוד לדעתו של ריק. לא יפה מישון.

אחרי סיורים ובירורים מסתבר שהבחור דיבר אמת והם מחליטים לנסוע למחנה הזה שהוא סיפר להם עליו, זה שמופיע בתמונות שלו (שבאף אחת מהן לא מופיעים בני אדם). הנסיעה בסופו של דבר כושלת והמשלחת חוזרת ליתר הקבוצה שבינתיים מצאה את חברו לחיים של הבחור החדש. סוף סוף זוג הומואים צצה לה בעולם המת הזה ומוכיח שוב, שלאהבה אין גבולות גם בעולם של זומביים. כן, היו לסביות עד כה, אבל הומואים עוד לא, שאפו.

בסופו של דבר הם מחליטים לנסוע למקום המיסתורי הזה, אבל ריק, וגם אני, עדיין חוששים שסוף טוב לא יהיה פה. כל דבר שנראה טוב מידי להיות אמיתי, כנראה לא כזה טוב ואני בטוחה שגם במקום הזה שנשמע להם כמו גן עדן, הם ייתקלו בבעיות ויצטרכו להילחם שוב על חייהם, כי ככה העולם הזה עובד עכשיו. בני אדם הם המשאב היקר ביותר ויש לזה מחיר. אני מאוד מקווה בשבילם שיימצאו מקום טוב לנוח בו, גם אם זה לקצת, לפחות עד לקרב הבא.

קטע מתוך הפרק:

Leave a comment

Your email address will not be published.