שיימלס, המשפחה שכולם אוהבים לראות אבל מאחלים לעצמם אף פעם לא להיות. גם בפרק הזה יש התרחשויות רבות ומעניינות, בדיוק כאלו שבגללן אני מתה על הסדרה הזו. אני אפתיע אתכם ואתחיל דווקא עם וורוניקה וקווין. הם היו תמיד אחד הזוגות האהובים עליי. גם כי הם תמיד כל כך אהבו את את השני אבל בעיקר בגלל התשוקה שלהם. מאז שוי ילדה, קווין מתעניין רק בתינוקות ואני יכולה להבין למה היא בחרה לעזוב את הבית לקצת זמן. מה שאני לא יכולה להבין זה הסידור ההזוי שקווין מצא לעצמו, ואני אפילו קצת כועסת עליו בגלל זה.

איאן עדיין במוסד, אבל כפי הנראה רק מאבד את זה יותר ויותר. אני לא רוצה לחשוב על מה יקרה כשייצא משם. אלא אם יצליחו לשכנע אותו לקבל עזרה, אבל יש לי תחושה שזה לא מה שהולך לקרות. ליפ מגלה את נפלאות האשראי ותיבות דואר אישיות, ודבי סוף סוף אומרת את אשר על ליבה. אני כל כך גאה בה! לא רק שהיא אמרה בדיוק את מה שהיא חושבת ומרגישה בביטחון רב, היא גם השיגה את מה שהיא רצתה ואני מאושרת בשבילה. קרל זה קרל וליאם, טוב לא קורה איתו אף פעם יותר מידי. חוץ מהפעם ההיא, אבל אנחנו לא נדבר על זה.

ג’ימי חזר כבר לפני כמה פרקים, ואני כל כך קיוויתי שהיא תבחר בו ולא בגאס. אני יודעת שגאס טוב יותר עבורה אבל ג’ימי זה משהו אחר. הוא כל כך אוהב אותה והיא אותו, זה חייב לעבוד. לא? סמי, בתו הבכורה של פרנק הפתיעה אותי לחלוטין. מעבר לכך שהיא מתחזקת את הבית ונותנת לו קצת תחושה של נורמליות, היא גם מראה צדדים שמעולם לא ראינו אצלה ומשיגה את מבוקשה, גם אם זה בדרכים קצת הזויות. כל הכבוד לה.

אבל בתכלס, הכוכב של הפרק הזה הוא צ’אקי. נו, הילד השמן של סמי שגר אצלם בבית. זה שאוכל כל הזמן ויושב על האסלה שעות בכל פעם שהוא לחוץ. זה שתמיד מרביצים לו בבית הספר כי הוא שמן. זה שעבר בין 6 בתי ספר ומעולם לא היו לו חברים. כל זה נגמר אחרי שקארל, הדוד הטוב שלו, הפך אותו לפופולרי בן רגע, ובו זמנית גם לעבד שלו. אבל אני חושבת שעדיף לצ’אקי להיות העבד של קארל ומגניב בבית הספר מאשר מצבו הקודם. פרק מעולה, מתה לראות מה הולך לקרות עם סמי ופרנק ועד כמה היא באמת פסיכופטית.

פרק 7:

Leave a comment

Your email address will not be published.