אתם מכירים את התחושה הזו כשהכל הולך רע, ודבר אחד רע מוביל לדבר אחר רע שבסופו של דבר מסתמן ברע אחד גדול? אז ככה משפחת גאלאגר מרגישה כבר 3 פרקים וזה לא כיף בכלל. שום דבר לא הולך להם, ונדמה שלא חשוב מה הם יעשו, בסוף הם בוודאי יידפקו מכל הכיוונים. חוץ מליפ, שמשום מה תמיד הולך לו. כנראה שזה בגלל שהוא כזה חכם.

אבל פיונה, הו פיונה. זה נכון שבזמן האחרון לא הולך לה בכלל, אבל בואו נודה בזה. היא לקחה כמה וכמה החלטות איומות ביותר, מבלי לחשוב על התוצאות ועכשיו היא משלמת עליהם. היא התחתנה עם מישהו שבועיים אחרי שהיא הכירה אותו מבלי לחשוף אותו לחיים המשוגעים שלה, ואז בגדה בו עם האקס. נו באמת, אחר כך את מתפלאה שהוא עוזב אותך לטובת סיבוב הופעות ברחבי ארצות הברית עם מאות מעריצות מזילות ריר?

וקרל. המשפט הכי חכם שנאמר בשני הפרקים האלו הוא של ליפ בבית המשפט, כאשר הוא אומר לפיונה “זה היה חייב לקרות מתישהו”, וזה כל כך נכון. בתכלס, רק חיכינו שקרל יעשה מספיק שטויות בשביל לגמור בכלא ועכשיו זה קרה. הוא כנראה ירגיש הכי בנוח בקרבת בני נוער פרועים כמוהו, רק חבל הוא היה צריך לגרור את צ’אקי המסכן יחד איתו. עד שסוף סוף הלך לו בבית הספר קרל הורס לו הכל. אפשר לומר שזו זכותו כי הוא הרי נתן לו את ההצלחה הזו, אבל בכל. הוא מוגדר ככמעט מפגר! קצת רחמים!

אחת הסצנות המצחיקות ביותר שהיו עד היום בסדרה הזו היא הסצנה בה סמי מכינה את צ’אקי לתקופתו בכלא, ליד עורכת הדין שלהם. לא קורה הרבה פעמים שהשגעון של משפחה גאלאגק נחשפת בסדרה ליד אנשים נורמטיביים, אבל בכל פעם שזה קורה זה פשוט קורע מצחוק.

ופרנק, שלוקח את הרופאה החמודה לסיבוב של סמים והגשמת חלומות ברחבי העיר, אחרי שהיא מגלה שהיא גוססת. נו, איזה עוד סיבה תהיה למישהי כמוה להסתובב עם פרנק, אם היא לא עומדת למות. מה שכן, פרנק בוודאות יכול לספק לה את החוויות אותם היא פספסה במשך החיים כשהייתה עסוקה בלהיות רופאה, ואם לצאת מהחיים בבום, אז בהחלט בבום גאלאגר סטייל.

ואחרון חביב עליו אדבר הוא קווין. כולנו יודעות שהוא הגבר הכי חתיך, סקסי ומסוקס בסדרה הזו, אם לא בטלוויזיה בכלל. עם שיער, בלי שיער הוא פשוט מהמם. אחרי תקופת הוללות קצרה שהוא חווה בקולג’ (תכלס, כל אחד צריך תקופה כזו בחיים) הוא מבין איזה מזל יש לו להיות נשוי לאישה כמו וי. אני מאוד מאוד מקווה שהסאגה הזו תיגמר בטוב, למרות כל הזיונים שהוא לקח בהם חלק בימים האלה בקולג’. הם התקווה האחרונה לזוגיות, אושר ואהבה בסדרה ובחיים של פיונה וכולנו ממש רוצים וצריכים שזה יחזור לעבוד.

כל מה שנותר הוא לקוות שאיאן יקבל את מחלתו ויחלים במהרה, שצ’אקי ישרוד בכלא כמה שיותר זמן, שסמי תמשיך להיות משוגעת כמו שהיא כי זה פשוט מוסיף כל כך הרבה לסדרה, שפרנק יפסיק לרקום מזימות נגד משפחתו ויתאפס קצת על חייו (ממש), שפיונה תפסיק כל הזמן לפשל ושבחורות כוסיות לעולם לא יפסיקו להתפשט למען ליפ. אמן.

 

פרק 7:

פרק 8:

Leave a comment

Your email address will not be published.