וויל סמית והשחקנית האוסטרלית מרגוט רובי משחקים יחד בסרט החדש פוקוס. הסרט הוא למעשה רומן בין שני נוכלים, שמבצעים שלל הונאות וכייסות ברמה היסטרית ועל הדרך מתאהבים. אז בואו נשים את הקלפים על השולחן כבר עכשיו, הסרט הוא אסקפיזם במובן הכי טהור של המילה. הוא מזכיר קצת את אושן 11, מהבחינה של התרמית המושלמת שבה צוות הנוכלים יוצאים כשידם על העליונה ועם כמה מיליוני דולרים בתיק שחור. הסגנון דומה, רק ללא צוות השחקנים המפורסמים ההיסטרי של אושן 11. מדובר בהנאה צרופה על חשבון העשירים והמפורסמים, כאשר כולם בסרט לבושים בטוב טעם, והתחביבים שלהם יקרים מאוד כמו למשל הימורים בעלי סיכון גבוה, והתחרות בתחרויות של פורמולה ONE.

מרגוט רובי מתוך הסרט פוקוס

מרגוט רובי מתוך הסרט פוקוס

אהבה או כסף?

בתוך העולם הזה מתנהל הסיפור של הסרט, כאשר ניקי נוכל מקצועי פוגש את ג’ס (רובי) והם עובדים יחד על תרמית מקצועית, עד שניקי חותך ממנה כשהיא מגלה שהיתה חלק מהתרמית שלו ושניצל אותה. הם נפגשים 3 שנים אחרי כן, בבואנוס איירס בדיוק כשניקי מתכנן להוציא לפועל תרמית בסדר גודל היסטרי, הוא נאלץ להתמודד עם הדילמה שבין אהבה לכסף. ולמרות שיש בעיית אמון גדולה בין השניים, הפתרון הבנאלי לדילמה נפתר בסופו של דבר, והסוף ממש לא מפתיע.

סמית ומרגוט מתוך הסרט פוקוס

סמית ומרגוט מתוך הסרט פוקוס

בשורה התחתונה

לא מדובר ביצירת מופת, לא קרוב אפילו. סרט וויל סמית די בנאלי, פשוט ורומנטי. מדובר בעירבוב של רומנטיקה ופשע ומדובר בתמהיל שהוא לא חדש בכלל. הוא יסביר לכל המתעניינים בעניין, כיצד לכייס ארנק, אך הוא חסר המתח והסיכון שיש בסרטים הגדולים באמת. בסופו של דבר מדובר בסרט קליל וסתמי, שבוודאי תשכחו שבכלל הלכתם לראות.


טריילר:

Leave a comment

Your email address will not be published.