המומיה - חדשות הסרטים - A-זה סרט

היה היו ימים בהם המומיה הייתה מפלצת מכובדת, אשר ישבה על כס של כבוד בתרבות האימה של המערב, לצד דרקולה, פרנקנשטיין, דוקטור ג’ייקיל ומר הייד ואחרים. ואז היא נשכחה. ואז, ב-1999 היא קמה לתחייה בסדרת סרטים מצליחה של יוניברסל עם ברנדן פרייז’ר (האיש והתסרוקת המעצבנת) בתפקיד נוסח אינדיאנה ג’ונס, רייצ’ל וויס כספרנית מגושמת וארנולד ווסלו בתפקיד המומיה. סדרה זו הולידה סרטים נוספים בכיכובו של דוויין ג’ונסון (The Rock) בתור מלך העקרבים.

סרטים אלו, מהנים ככל שהיו, איך לומר זאת, קצת הוציאו את האימה מן המפלצת הקמאית. בחמש השנים האחרונות נראה שהיא שבה להיקבר בין דפי ההיסטוריה של הוליווד, אלא שלאחרונה ישנן שמועות שיוניברסל מתכננים להשיב את המומיה האל-מתה, והפעם, להשיב לה את מקומה בממלכת הסיוטים. התסריטאי שנבחר הוא ג’ון ספייץ (פרומתאוס).

לדברי התסריטאי, זוהי הזדמנות להשיב את המיזם לשורשים עם החומרים האפלים והמפחידים שלו ובה בעת, לפתוח אותו לממדים אפיים שלא ראינו קודם.

אז, האם הגופה החבושה בכלל מסוגלת להפחיד כיום, או שאולי הכוונה שהיא תפחיד באותו מובן בו אדוארד מ”דמדומים” מפחיד כשהוא מנצנץ, או שהמשחק של קריסטן סטיוארט מפחיד? בקצב המקובל של פרויקטים שכאלה, ייקח עוד לא מעט זמן עד שנגלה.

Leave a comment

Your email address will not be published.