הסרט טראש, בבימויו של סטיבן דלדרי (בילי אליוט) , על פי תסריט של ריצ’רד קרטיס (ארבע חתונות ולוויה אחת, נוטינג היל),  בכיכובם של מרטין שין (הבית הלבן) ורוני מארה (היא, נערה עם קעקוע דרקון), נחשב כרגע לאחד מהמובילים במירוץ לאוסקר וממשיך לקטוף פרסים מכובדים ברחבי העולם.

הסרט, מגולל את סיפורם של שלושה בני נוער ברזילאיים, רפאל, גארדו וראטו, אספי זבל, שגדלו בפאבלות של ריו דה ז’נרו, ומרוויחים את לחמם במזבלה המקומית. היום בו השלושה מוצאים ארנק בין הררי הזבל, הנו היום אשר משנה את חייהם. ברגע שהמשטרה מציעה פרס נאה ביותר למוצאי הארנק, השלושה מבינים שיש להם משהו טוב ביד.

זהו סרטם הראשון של כוכבי הסרט הברזילאים, ריקסון טבס, לואיז אדוארדו וגבריאל וינשטיין.

הסרט אמור לצאת לאקרנים ב-13.11.14, אך מי שמעוניין להעמיק יותר בנושא הסרט המרתק, העיר ריו דה ז’ניירו על שלל פניה השונות, מוזמן להגיע להקרנת טרום הבכורה שתיערך מחר בהיכל התרבות בהוד השרון, ה-28/10/14 בשעה 17:00 ובשעה 20:30, אשר תלווה בהרצאתה המעניינת של יונית קמחי, מרצה ומדריכת טיולים המתמחה בברזיל (לרכישה כרטיסים: http://goo.gl/LrxFxn).

 הטריילר:

 

Comments (1)

  1. זהבה

    Reply

    סרט מרגש ביותר. השחקנים הצעירים משחקים כל כך טוב ואי אפשר להאמין כי אינם שחקנים מקצועיים. כל כך עושה טוב לנשמה סוף הסרט ויחד עם זאת, אז התחילו לזלוג לי הדמעות שעמדו לי בקצה העין הרבה זמו מהסרט.

Leave a comment

Your email address will not be published.