אחרי מספר עיכובים ובעיות הפקה, הטריילר הראשון של “אנט-מן” (או “איש הנמלה” אם תרצו. אנחנו מעדיפים אנט-מן), יצא לרשת!

הפרויקט החדש של דור הבא של גיבורי הקומיקס של מארוול, שעושים לראשונה את המעבר למסך הגדול, אחרי “איירון-מן“, “ת’ור” “שומרי הגלקסיה” (הסופר מצליח)  ועוד רבים וטובים, עומד בפני ציפיות גדולות של מעריצי החוברות המודפסות ועל פניו, יש לו את כל הכלים להצליח. הקאסט של הסרט מרשים: מייקל דאגלאס הוותיק משחק את ד”ר הנרי פים, חוקר החרקים שהמציא טכנולוגיה, הגורמת לגוף האדם להתכווץ למימדים של חרק. פול ראד, המוכר לנו עד כה בעיקר מקומדיות טיפשיות – סטייל “והרי החדשות“, מגלם את סקוט לאנג, הנוכל שחזר למוטב ומגוייס על ידי ד”ר פים, כדי להפוך לגיבור העל הקטנטן – “איש הנמלה”. אחרי שההימור על כריס פראט, המצחיקן השמנמן שעבר טרנספורמציה מטורפת לשרירן, בשביל התפקיד של סטאר לורד ב-“שומרי הגלקסיה” הצדיק את עצמו בענק, מסקרן לראות איך פול ראד יעמוד הפעם באותה המשימה. אנחנו לגמרי בעדו.

בנוסף משתתפים בסרט: קורי סטול (שנראה כאילו אין סרט שיוצא בלעדיו לאחרונה), אוונג’לין לילי וג’ון סלאטרי. במאי הסרט: פייטון ריד.

אגב, לקראת יציאת הסרט האולפנים השתעשעו ברעיון מקורי של קד”מ בשני גדלים: גודל אדם וגודל נמלה. כך למשך יצאו לפני כמה ימים לרשת שני טיזרים קטנטנים, של כמה שניות, המציגים תמונות ראשונות מהסרט – אחד בגודל המתאים לנמלה ואחד בגודל המתאים לאדם. גימיק חמוד.

באותה הרוח, יצא לפני כמה ימים הפוסטר הבא לקראת הסרט (חפשו את הנמלה):

אנט-מן - פוסטר בגודל נמלה

אנט-מן – פוסטר בגודל נמלה

 

הסרט עתיד לצאת לאקרנים ב-16.7.15. בינתיים תיהנו מהטיזר טריילר הראשון:

Leave a comment

Your email address will not be published.