אם פעם כדי לרכוש לסרט היה צריך להגיע פיזית לקופות ולברר אם בכלל יש כרטיסים לסרט שאתם רוצים לראות, הרי שהיום יש הרבה דרכים אחרות. דרכים אלה מאפשרות לכם להזמין כרטיסים לסרט בלי לצאת מהבית, ויש דרך אחת שמאפשרת לכם לעשות זאת אפילו בלי להרים טלפון.

לפניכם סקירה של כל הדרכים שקיימות היום לרכישת כרטיסים, כך שבכל מקום שרק תהיו, תוכלו להזמין מקומות בקלות לסרט שלו אתם כל כך מחכים.

  • הזמנת כרטיסים בקופה – הדרך הישנה עדיין קיימת ואפשרית כמובן, כך שאפשר בהחלט להגיע לקופה, לשאול אם יש כרטיסים לסרט שאותו רוצים לראות ולקוות שהתשובה תהיה כן. היתרונות הם שאפשר לקנות את הכרטיסים בדיוק במועד שבו רוצים לצפות בסרט ולא מראש, כלומר – רק כשבטוחים שבאותו זמן אתם באמת יכולים להיכנס לקולנוע וליהנות (כשמזמינים מראש אי אפשר תמיד לדעת מה יקרה, לא בעוד כמה ימים, וגם לא בעוד כמה שעות). החסרונות הם שאפשר להגיע לקופות ולגלות שאין כרטיסים לסרט שרוצים לראות, ושצריך לפעמים לבזבז זמן יקר על המתנה בתורים.

 

  • הזמנת כרטיסים בטלפון – אפשרות נוספת שקיימת היום להזמין כרטיסים לסרט היא באמצעות הטלפון. כל מה שצריך לעשות אם בוחרים באפשרות זאת הוא לחייג אל קופת הכרטיסים, שהטלפון שלה נמצא גם במודעת הסרט בעיתון וכמובן שגם באינטרנט – באתר של בית הקולנוע עצמו, ולהזמין כרטיסים באמצעות מענה אוטומטי מהימן. היתרונות של שיטה זו הם העובדה שלא צריך לצאת מהבית כדי להזמין את הכרטיסים ושלא צריך להשאיר את פרטי כרטיס האשראי באינטרנט – דבר שיכול להיות מסוכן הרבה פעמים. מלבד העובדה שלא תמיד אפשר לדעת מה יקרה בדיוק במועד של הסרט כשמזמינים כרטיסים מראש – אין לשיטה זו שום חסרונות, ולכן היא מועדפת על אנשים רבים מאוד.

 

  • הזמנת כרטיסים דרך האינטרנט – היום אפשר להזמין כרטיסים לסרט לא רק בלי לצאת מהבית, אלא גם בלי לחייג שום מספר, וזאת באמצעות הזמנת המקומות בקולנוע – דרך האתר. כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לאתר בית הקולנוע, לבחור בסרט הרצוי, ללחוץ על כפתור “הזמנת כרטיסים”, ולבחור את המקומות הרצויים. השלב הבא יהיה מסירת פרטי כרטיס האשראי, זה החיסרון העיקרי של השיטה, ואחר כך מקבלים אישור הזמנה. את הכרטיסים תוכלו להדפיס בבית או לבחור באפשרות שהם יחכו לכם בקופה, וכך תוכלו ליהנות מהסרט שבחרתם, באמצעות פעולה מאוד פשוטה.

כרטיסים לקולנוע

לסיכום

הזמנת כרטיסים לסרט בשנת 2016 ממש לא מחייבת הגעה שלכם אל הקופות, כך שאם לא מזדמן לכם להיות ליד בית הקולנוע, יש לכם שתי אפשרויות מצוינות נוספות. הזמינו את הכרטיסים לסרט באמצעות הטלפון או בלחיצת כפתור, ואין בכלל ספק, שתחסכו לכם הרבה זמן יקר – אותו זמן של המתנה בתור. הזמנה נוחה וצפייה נעימה!

Leave a comment

Your email address will not be published.