בעוד כשבועיים וחצי יגיע למחוזותינו הסרט “למצוא את האחת”, קומדיה רומנטית כשרה למהדרין בהשגחת הוליווד (ולא בשום השגחה אחרת). בסרט מככבים ג’ניפר לאב יואיט, איבן סרגיי ושלל ותיקי קומדיות, כגון ג’ון לוביץ (מפלצת של מלון, מיליונר מי שגומר ראשון), כרמין מנהיים (וויל וגרייס, איך פגשתי את אימא), גו’אל דיוויד מור (דודג’בול, אמריקן האסטל הסרט) ואחרים.

הסרט, “למצוא את האחת”, הוא אחד מאותם מקרים נדירים בהם תרגום שם הסרט לעברית נשמע יותר טוב מן השם המקורי, ובהתחשב בתמה היהודית, כנראה שביידיש זה היה נשמע אפילו יותר טוב. באנגלית הופץ הסרט עם השם המטריד משהו, “Jewtopia”. ייאמר להגנת הסרט, ששמו מבוסס על ספר רב מכר, שהפך גם לאחד המחזות הנצפים בברודווי. בשורה התחתונה, “למצוא את האחת” הוא קומדיית נונסנס רומנטית, קלילה ולא מחייבת לאוהבי הז’אנר.

עלילת הסרט:

כריסטיאן אוקונל (איבן סרגיי) רוצה להתחתן עם אליסון מרקס (ג’ניפר לאב יואיט) היהודייה, בתקווה שתנהל את חייו. הבעיה היא, שבתחילת דרכם הוא הציג עצמו בפניה בתור אבי רוזנברג היהודי. הוא פונה לעזרת חברו אדם ליפשיץ (ג’ואל מור), כדי שילמד אותו כיצד “להיות” יהודי, אבל לאדם בעיות משלו. ארוסתו חנה (ג’יימי לין סיגלר) משגעת אותו בהכנות לחתונתם הצפויה. כריס ואדם מתגייסים האחד לעזרת השני, למה שמוביל לקומדיה רומנטית עם שלל מצבים מצחיקים, בה כל מה שיכול להסתבך, עושה זאת.

הסרט יגיע לאקרנים ב-20.03

Leave a comment

Your email address will not be published.