חברי מונטי פייתון מתאחדים (טוב, רובם) למופע היסטורי שישודר אל בתי קולנוע נבחרים מסביב לעולם.

 

רבים מאתנו גדלו על המערכונים והסרטים של חבורת מונטי פייתון הבריטית, ומצטטים אותם מתוך שינה. כעת מצטרפים חמשת חברי החבורה הנותרים למופע איחודי היסטורי. רק בשנה שעברה הוכחשו השמועות על מופע שכזה, אולם השמועות הפכו למציאות כאשר יצאה ההכרזה הרשמית על האיחוד בנובמבר 2013. הכרטיסים למופע, אשר צפוי להתקיים ביולי באולם ה-O2 בלונדון נמכרו תוך רגעים ספורים, מה שהוביל להוספה של שלוש הופעות נוספות.

לא יכולים להגיע ללונדון? ולהיות בין ברי המזל שהצליחו לרכוש כרטיסים למופע המבוקש? אתם בחברה טובה, אבל אל תאמרו נואש! גם המעריצים הישראלים יוכלו להצטרף לחגיגה העולמית ולצפות במופע בשידור ישיר או בהקרנות מיוחדות באיכות גבוהה באדיבות רשת יס פלאנט, שמצטרפת לאלפי בתי קולנוע ברחבי העולם!

ליעד קרמברג, מנהלת השיווק של יס פלאנט מסרה כי:

הרשת שמחה לארח את מופע האיחוד ההיסטורי של אחד ההרכבים הקומיים הגדולים של כל הזמנים. זו הזדמנות נדירה לצפות באחד המופעים המבוקשים בעולם על גבי מסך ענק, עם מערכות ההקרנה והסאונד המתקדמות ביותר, וכל זאת בקולנוע הקרוב לביתכם.”

 

המופע יוקרן בשידור חי באופן בלעדי ביס פלאנט איילון, ביום ראשון ה-20.07.2014, ב-21:30, ואורכו כ-3.5 שעות (כולל הפסקה). בהמשך תהיינה הקרנות נוספות ביס פלאנט חיפה, איילון, ראשון לציון ורב חן דיזנגוף, בלבד.

מכירת הכרטיסים תחל מחר, ה-02.06.2014, בשעה 18:00 מעניין כמה מהר יאזלו הכרטיסים כאן…

Leave a comment

Your email address will not be published.