שני ענקי הקולנוע, פיטר ג’קסון וגיירמו דל טורו יחברו כדי ליצור את “קינג קונג נגד גודזילה”

מי ינצח – סופרמן או באטמן? הנוסע השמיני או הטורף? קינג קונג או גודזילה? מאז ומתמיד, חובבים אהבו להציב את גיבוריהם זה מול זה לקרבות על ולנסות להכריע מי היה מנצח. ובכן, ב-2004 הנוסע השמיני והטורף זכו ללכת ראש בראש על המסך הגדול, ובסוף שנה שעברה נודע לנו שגם סופרמן ובאטמן הולכים לקבל הזדמנות לפתור את התעלומה בדרך הישנה והאלימה. כעת נראה שקרב כל הקרבות הגיקיים עומד להתרחש – קינג קונג נגד גודזילה! הפרטים הראשונים מבטיחים גיקגזמה מארץ החלומות!

סר פיטר ג’קסון וגיירמו דל טורו היו אמורים לעבוד ביחד על הפקת הענק של “ההוביט”. בסופו של דבר, זה לא צלח כיוון שההפקה התעכבה יותר מדי ודל טורו, שאף פעם לא היה טוב במיוחד בעמידה במקום פשוט בחר להמשיך הלאה לפרויקטים אחרים. השאלה כיצד היה נראה “ההוביט” לו ביים אותו דל טורו, כמתוכנן, כנראה תישאר היפותטית לנצח.

בין “שר הטבעות” ל”ההוביט”, הגשים ג’קסון את חלומו להשיב את “קינג קונג”, אהבת ילדותו, למסך הגדול. הדבר הטוב היחיד שיצא מן הסרט ההוא, היה הפסקול, אבל זאת כבר סוגיה אחרת. דל טורו, מצדו, נטש את “ההוביט” לטובת הגשמת חלום ענקים משלו – “פאסיפיק רים”, בו הפגיש בין רובוטי ענק למפלצות אדירות נוסח גודזילה. הניסיון של הבימאי המקסיקני דווקא היה יותר מוצלח, אבל בלי קשר, אין ספק שג’קסון ודל טורו הם שניים מן היוצרים הגדולים והמשפיעים ביותר בהוליווד, כיום. גם אם לא כל סרט שלהם מצליח לשבור שיאים, אין ספק שהם יודעים את העבודה.

לכן, הידיעה של האחים וורנר ויוניברסל פיקצ’רס, על כך ששני הבימאים עומדים לחבור כדי ליצור את מה ששניהם מגדירים כפרויקט החלומות שלהם, כל כך מרגשת! מאחורי ההפקה מתוכננת לעמוד לג’נדרי פיקצ’רס, שאחראית גם על “פאסיפיק רים” וגם על העיבוד החדש של “גודזילה” שצפוי להגיע אלינו באמצע מאי.

סביר להניח שעתיד הפרויקט יושפע מן הביצועים של “גודזילה”, אבל אם הכול יתנהל כשורה, הקרב בין קינג קונג לגודזילה מתוכנן להרעיד את בתי הקולנוע בנובמבר 2016.

Leave a comment

Your email address will not be published.