ספר החיים - גיירמו דל טורו - איזה סרט

גיירמו דל טורו בכל מקום – כעת הוא שב לעולם האנימציה, עם הטריילר השני ל”ספר החיים”

רק לפני כשבוע עלתה למסכים בישראל הסדרה החדשה הנגיף, המבוססת על טרילוגיית הספרים של הבימאי המקסיקני, גיירמו דל טורו וצ’אק הוגן. דל טורו ביים את הפרק הראשון וחותמתו אמורה להיות גם בפרקי ההמשך. אולם כיאה לאחד מאנשי הקולנוע הפעילים ביותר בתעשייה כיום, דל טורו לא נח. אף פעם. הוא גם לא מגביל את עצמו למדיום אחד – קולנוע, טלוויזיה, משחקי מחשב, ספרים… דל טורו פשוט עושה מה שבא לו.

ב-2011 הוא היה ממפיקי “קונג פו פנדה 2″ (שנזכר על ידי רבים כאפל וכבד יותר מקודמו) ו”חתול במגפיים”, וב-2012 היה מעורב בהפקת “שומרי האגדות” וכעת הוא שב לעשות זאת עם “ספר החיים”.

 

עלילת הסרט

הסרט מגולל סיפור מסעו של מאנולו, גבר צעיר שנקרע בין הרצון לעמוד בציפיות משפחתו ובין רצונו ללכת בעקבות נהיות לבו. לפני שהוא בוחר באיזו דרך לצעוד, הוא יוצא להרפתקה מופלאה, אשר לוקחת אותו לשלושה עולמות קסומים, בהם יהיה עליו להתמודד עם פחדיו הגדולים ביותר. בנוסף למראה הייחודי, הסרט מציע גם נקודת מבט חדשה ליצירות פופ אהובות ומזמין את הצופים לחגוג את העבר ובו בעת להביט בציפייה אל העתיד.

את הסרט מביים ג’ורג’ גוטיארז, וצפויים לככב בו זואי סלדנה (אותה רק ראינו ב”שומרי הגלקסיה“, דיאגו לונה, צ’אנינג טאטום, אייס קיוב, רון פרלמן (הג’וני דפ של דל טורו), קריסטינה אפלגייט ועוד רבים אחרים.

ספר החיים צפוי להגיע לעולמנו ב-17/10/2014

לפרטים נוספים, בקרו באתר הסרט!

Leave a comment

Your email address will not be published.