משחקי מחשב הפכו להיות שם דבר בעולם כולו. היום בהרבה מאוד בתים אפשר למצוא קונסולות משחקים מתקדמות כמו פלייסטיישן 4 ואחרות, ולראות לא רק את הילדים משחקים בהן – פשוט כי הן מדהימות. למעשה, קונסולות המשחקים, בשילוב המשחקים המרתקים והמגניבים שיוצאים כל הזמן לשוק, מאפשרות לבלות הרבה מאוד שעות של הנאה צרופה בעולם הדמיון, התורמות גם לפיתוח מיומנויות בתחומים שונים.

למעשה, העולם הזה של “גיימינג” הוא כל כך מפותח ומדהים, עד שהרבה מאוד משחקי מחשב הופכים להיות סרטי קולנוע באורך מלא. זה קורה כי מפתחי המשחקים רואים שיש כל כך הרבה דרישה למשחקים האלה, ושאנשים ממש נכנסים לעולם של המשחק, והדבר מביא אותם לרצות להביא עוד מהם לקהל (ולהרוויח עוד לא מעוט כסף, כמובן).

אז איזה משחקים של פלייסטיישן 4 וקונסולות המשחק האחרות מתוכננים להפוך השנה לסרט קולנוע באורך מלא? הנה לפניכם רשימה חלקית שלהם:

ראצ’ט וקלאנק

המשחק המקסים של ראצ’ט – הלומבקס בעל חוש הצדק ושל קלאנק – הרובוט החנון, שעוברים ביחד הרבה הרפתקאות ומגיעים להרבה מאוד מקומות – עד הסוף הטוב. המשחק כבש את לבבות האנשים, והיום חושבים על להפוך אותו לסרט באורך מלא, שיוקרן בכל העולם על גבי המסכים.

 אנגרי בירדס

הגיע הזמן שהציפורים הכועסות, שכולנו שיחקנו בהן בתור לרופא, בתור לבנק ובנסיעות ארוכות (כשלא נהגנו, כמובן) – יקבלו את מקומן הראוי על המסך הגדול. עכשיו הן עומדות לעשות את זה, ובאמת בגדול. הסרט צפוי לעלות לאקרנים כבר עכשיו בחודש מאי 2016, ולהכניס אותנו לעולמן המצחיק והמרתק של הציפורים – בשלושה ממדים.

וורקראפט (Warcraft)

משחק האסטרטגיה הפופולרי ביותר בעולם, שבו בני האדם נלחמים נגד האורקים (בגרסאות ההמשך – גם נגד אויבים אחרים), וכל צד רוצה לנצח ונוקט למען זה בהרבה מאוד תחבולות. המשחק, שהפך להיות אחד המדוברים והנחשקים ביותר בעולם הגיימינג, צפוי להפוך לסרט המציג את מלחמת בני האדם והאורקים עם הרבה מאוד אפקטים ועניין – על גבי המסך הגדול.

סליי קופר

הדביבון החמוד וצוות החברים המגניבים שלו, שכבשו את לב הגיימרים הרציניים כבר בארבעה משחקי מחשב, עומדים גם הם להגיע אל המסך הגדול ולכבוש את לב העולם כולו. אין בכלל ספק, כי ההמרה של הדמויות האלה ליותר ריאליות תשנה משהו בהסתכלות, אבל מאוד יכול להיות שהשינוי יהיה לטובה – אם ידעו לעשות את זה נכון.

יש עוד לא מעט משחקי פלייסטשיין 4 וקונסולות אחרות שעומדים להפוך לסרטים, ואין ספק שבשנים הקרובות חובבי הקולנוע ייהנו מאוד. אז אם גם לכם יש קונסולות משחק, ולא משנה אם פלייסטיישן 4 או כל אחת אחרת – תתכוננו והחזיקו חזק, כי עוד מעט המשחק הופך לסרט. צפייה נעימה!

Leave a comment

Your email address will not be published.