לאט לאט, ממשיכים לזלוג פרטים נוספים על הסרט הכה מצופה של רוברט רודריגז. אחרי אין סוף דחיות ועיכובים, נקבע תאריך היציאה של סרט ההמשך (Sin City: A Dame to Kill For), לאוגוסט 2014 וכעת פורסם גם פוסטר הטיזר הראשון לקידומו עם ג’וש ברולין. אגב, פרט מעניין נוסף שכבר ידוע, הוא שברולין למעשה ישחק את אותה הדמות אותה שיחק בסרט הראשון מ-2005 קלייב אואן (דוויט מקארטי), אך לא במקומו אלא יחד איתו (לפני ואחרי ניתוח פלסטי).

כזכור הסרט המקורי מ-2005 היה גירסה קולנועית לסדרת הקומיקס המצליחה של פראנק מילר וניסה לדמות כמה שיותר את האיכויות הגרפיות והאווירה הקודרת והאלימה שלה. הסרט חולק לכמה נובלות, בכיכובם של דמויות שונות מהסדרה, אשר השתלבו בצורה כזאת או אחרת אחת עם השניה. הסרט כלל קאסט מרשים של כוכבים, שחלק גדול מהם יחזור גם בסרט הנוכחי (ברוס וויליס, ג’סיקה אלבה, רוסריו דואוסון, מיקי רורק). לשמות הישנים מתווספים הפעם גם כמה כוכבים חדשים, כמו ג’וש ברולין, ג’וזף גורדון לוויט, ריי ליוטה ואפילו ליידי גאגא.

אחרי שהסרט הראשון בנה לעצמו די מעמד של קאלט, לא רק בקרב חובבי הקומיקס, אלא גם בקרב הקהל הרחב, כולם ציפו לסרט ההמשך שיגיע. שמועות כאלה ואחרות על הסרט החדש הופיעו לאורך השנים, אך לאכזבת המעריצים, תמיד התבדו לבסוף. הסרט החדש נגנז, נדחה ועוכב כמה וכמה פעמים ובורסת השמות שעתידים לקחת בו חלק חגגה. כך למשל, בשלב מוקדם יחסית אחרי יציאת הסרט הראשון, פשטה שמועה כי ג’וני דפ ינהיג את הקאסט של הסרט השני. שמועה שדעכה עם הזמן, עד שנעלמה. עד היום לא ברור, עם הייתה בכלל לדפ כוונה אי פעם להשתתף ב”סין סיטי 2″.  כוכב נוסף שכבר לא יחזור לצערנו בסרט הנוכחי בתפקיד מנוט, הוא מייקל קלארק דאנקן, שנפטר בשנה שעברה, לפני תחילת הצילומים של הסרט.

אחרי תשע (!) שנים של המתנה לסרט ההמשך, הציפיות של המעריצים מ-“סין סיטי 2” הן גבוהות והאחריות לעמוד בהן היא על פרנק מילר ורוברט רודריגז. בכל מקרה, אם שום דבר לא ישתבש, נראה שצפויה לנו בשנה הבאה מנה נוספת של פשע והתועבה בעיר החטאים השחורה-לבנה.

 

עיר החטאים 2

עיר החטאים 2

 

Leave a comment

Your email address will not be published.