אקס-מן וארבעת המופלאים - חדשות הסרטים - A-זה סרט

אין זה סוד שההצלחה הרבה  של סרטי הקומיקס של מרוול, בשנים האחרונות, הם מושא לקנאה ולחיקוי. כעת, דיסני ומרוול מטפחים את עולם הגיבורים שלהם לקראת סרטי “הנוקמים” הבאים, והאחים וורנר עם די.סי מטפחים את הגיבורים שלהם, עם באטמן נגד סופרמן במה שמוביל, ככל הנראה לסרט “ליגת הצדק”. סוני, מצדם, מגדילים את ההיקף של ספיידרמן ומוסיפים עוד ועוד דמויות מן הקומיקס. לפי ה”הוליווד ריפורטר” המצטרפים החדשים שקיבלו תיאבון הם אולפני פוקס, אשר אחראים על הפצת סרטי האקס-מן.

סרט המוטנטים הקרוב “אקס-מן: ימי עבר עתיד” אמור לגשר על הפער שבין סרטי אקס-מן של בריאן סינגר ברט ראטנר ובין הריבוט של מת’יו ווהן. אבל כעת נראה שפוקס מתכננים לא רק לחבר בין העבר והעתיד, אלא גם להפגיש בין גיבורי האקס-מן ובין “ארבעת המופלאים”, מיזם קומיקס נוסף של פוקס, שנזנח בעשור הקודם.

אתמול הודיעו פוקס על חידוש החוזה עם התסריטאי והמפיק, סיימון קינברג, שכתב והפיק גם את התסריט ל”ימי עבר עתיד” ועמל בימים אלה אל שכתוב התסריט לסרט “ארבעת המופלאים” עתידי. קינברג יופקד על מיזוג שני המותגים לעולם אחד, בדומה ל”הנוקמים” ול”ליגת הצדק”. האם קינברג יצליח לעשות ווידון? ספק גדול. שאלה נוספת שעולה, היא האם יצליחו פוקס להשאיר את יו ג’קמן (וולברין), ג’ניפר לורנס (מיסטיק), מייקל פסבנדר (מגנטו) וג’יימס מק’אבוי (פרופסור אקסווייר) מעוניינים. כל אלה הם שחקנים מצליחים, חלקם אפילו לא הגיעו עדיין לשיא הפוטנציאל שלהם, ולא יהיה זה פלא אם לא ירצו להתחייב לפרויקט בסדר גודל שכזה. כך או אחרת, מה שבטוח, צפוי להיות מעניין בתחום גיבורי-העל וסרטי הקומיקס בשנים הבאות.

Comments (1)

  1. סאני

    Reply

    בזמנו קראתי גם ב”מגדלור” שפוקס רצו לעשות סרט שישלב את אקס מן וארבעת המופלאים. אבל זה היה מזמן יש איזשהי התקדמות עם זה?

Leave a comment

Your email address will not be published.