13.03.16  |  מאיה שרמן

לא יודעת מה איתכם אבל הסרט קונג פו פנדה 3 גרם לי לקבל החלטה חשובה מאוד – אני מאמצת פנדה או הופכת להיות Panda nanny. מוכנה גם לעבור לסין ושתלמד אותי קונג פו על הדרך.

ללא ספק העליתי את רף הגילאים בהקרנת הסרט. שקלתי  ברצינות לשבת ליד איזה ילד קטן בשביל שיחשבו אולי שאני על תקן בייביסיטר אבל זה לא כל כך עבד לי.

קונג פו פנדה בייבי

Who run the world? Pandas

לא ראיתי את סרטי קונג פו פנדה הקודמים, ואת האמת שזה לא הכרחי כל כך. העלילה חמדמדה, לא מסובכת מדי ודי משעשעת. החלק המיוחד בסרט הוא בוודאי האנימציה. מי צריך עלילה עם עומק כשאתה צופה בכפר שלם של פנדות מצוירות ושמנמנות מתגלגלות להן בהרים ועושות תחרות של אכילת נודלס ודים סאם. החיים הטובים.

קונג פו פנדה אוכלים נודלס

החיים על פי פנדה

העלילה מספרת על דב פנדה צעיר בשם פו שחולם להפוך ללוחם קונג פו. את פו מדבב ג’ק בלאק ולצידו מדבבים גם דסטין הופמן, אנג’לינה ג’ולי, לוסי לו, סת’ רוגן,קייט הדסון וג’קי צ’אן.

פו גר עם אביו המאמץ מר פינג בדמות האווז ומנסה למנוע את השתלטותו של קאי על כל כוחות הצ’י בעולם ולפגוע במאסטר אוגווי הצב. בדרך הפנדה החמודה שלנו מתאחדת עם אביה הביולוגי והשמנמן עוד יותר שמנצח אותו בתחרות אכילת דים סאם. לאחר מכן פו יוצא למסע בשביל לגלות מי הוא באמת וחוזר לכפר הפנדות הסודי. הדבר הכי חמוד שראיתם אי פעם, וחכו עד שתראו את כל הפנדות לומדות ביחד קונג פו. הפנדות לחלוטין לא בכושר, ויש לא מעט רגעים משעשעים סביב הנושא הזה.

פו והאבא

מעבר לפן הקומי והקליל בסרט, נראה כי הסרט משלב אלמנטים מעולם הקונג פו, כך למשל חמשת הלוחמים שמתלווים לפו – עגור,  גמל שלמה, נחשית צפע, קוף וטיגריסית – משקפים בהתאם חמש דיסציפלינות פופולריות של אמנות הלחימה קונג פו.

בשורה התחתונה,

לכל אוהבי סרטי האנימציה – סרט מקסים וקליל. אנימציה מעולה ולא ארוך מדי – כולה 95 דקות. לכל אלו שלא מתים על סרטים כאלה – כדאי לכם לנסות, מקסימום כולה 95 דקות שנגזלו מכם ובמהלכן למדתם שלא צריך צ’ופסטיק כשאפשר לאכול עם שתי הידיים.

קונג פו פנדה אוכלים דים סאם

מי מכם שבמקרה יודע איך מאמצים פנדות, מוזמן לפנות אליי ויקבל דים סאם.

 

Leave a comment

Your email address will not be published.