לא, הסופר צמא הדם של סדרת הספרים המצליחה “שיר של אש ושל קרח”, לא הפך לרוצח סדרתי. מדובר בקמפיין גיוס כספים לארגון Wild Spirit Wolf Sanctuary, שמטרתו להציל את אוכלוסיית הזאבים בניו מקסיקו.

מתים על משחקי הכס? תמורת 20,000$ זה יכול לקרות

ג’ורג’ ר.ר.מרטין כנראה חש חיבה מיוחדת לזאבים, שגם מככבים בספריו, והתגייס לטובת המטרה החשובה. מדובר בקמפיין גיוס כספים וירטואלי באתר PRIZEO. כל אחד מהתורמים נכנס להגרלה, בה יכול לזכות בטיסה ופגישה אישית עם הסופר עצמו בניו מקסיקו, במהלכה יוכל לשאול אותו כל דבר לגבי הסדרה המצליחה או הספרים עליהם היא מבוססת.

בין שאר הפרסים בקמפיין, המשתתפים יוכלו לקבל חולצה מיוחדת ב-50 דולר, מפה חתומה של ווסטרוז ב-450 דולר, את אחד הכובעים המפורסמים של מרטין ב-7,500 דולר והפרס הגדול מכולם – הזכות למות  בספר הבא של הסדרה תמורת 20,000 דולר “בלבד”.

מעריץ שמוכן יהיה להיפטר מהסכום הנ”ל, יוכל לזכות לדמות בספר הבא, אשר תיקרא על שמו, והוא עצמו יוכל לבחור את הסטטוס שלה (איכר, אביר, זונה וכו’). המוות האכזרי והמחריד שלה כבר מובטח לו על ידי ג’ורג’ ר.ר.מרטין בכבודו ובעצמו. מי יודע, אולי יתמזל מזלו והוא ייאכל על ידי דרקון. מזוכיזם למעריצים בלבד.

Leave a comment

Your email address will not be published.