חדשות מרגשות למעריצים: בחול המועד של חג פסח, בין התאריכים 5-9/4, תוצג בתל אביב התערוכה הבינלאומית הרשמית של “משחקי הכס” והכניסה אליה תהיה ללא עלות. מי שאחראית להבאת התערוכה לארץ, היא חברת yes, שמשדרת את הסדרה והתופעה מזה ארבע עונות.

כס הברזל

כס הברזל

תערוכת משחקי הכס היא תערוכה אינטראקטיבית מבית HBO המאפשרת לצופי הסדרה הנלהבים להיסחף לעולם הבדיוני והמרתק של ממלכת ווסטרוז. התערוכה תכלול מיצגים מהסדרה כולל כס הברזל, “טיפוס על החומה” חווית מציאות מדומה 4D של Oculus Rift, תלבושות, אביזרים, שריון, וכלי נשק – האוסף פרי ידם של אמנים, חרשים ובעלי מלאכה שיצירותיהם מקנות לסדרה אותנטיות, כולל מיצג תלבושות מרהיב של שריונות, שמלות, גלימות ותכשיטים, אביזרים אייקוניים שנבנו על הסט וביניהם דגם בגודל אמיתי של הלך לבן (White Walkers)  דגמים של דרקונים, כלי נשק כגון חרבות, כידונים, שוטים, פגיונות, דגלי בתי המלוכה ועוד. בסך הכל התערוכה תכלול אוסף של כ-70 פריטים מקוריים מסצנות מפתח וכן פריטים נבחרים מהעונה החדשה שתעלה לשידור בארה”ב ובמקביל בערוץ yesOh  באפריל 2015.

תלבושות מהסדרה

תלבושות מהסדרה

התערוכה תבקר לא רק אצלנו אלא גם בלונדון (אנגליה), שטוקהולם (שבדיה), מדריד (ספרד), ברלין (גרמניה) אמסטרדם (הולנד), ופריז (צרפת).  מה שמוסיף לתערוכה גם ניחוח בינלאומי, היא העובדה שבנוסף, התערוכה תארח, לראשונה בישראל, גם חנות HBO  שתכלול מבחר פריטי אספנות רשמיים ומזכרות של “משחקי הכס” .

הכניסה לתערוכה היא ללא עלות כאמור, אך מספר המקומות בה מוגבל, לכן ההרשמה אליה תיפתח כבר בתחילת חודש מרץ באתר של YES.

בהחלט נשמע כמו גן עדן למעריצים 🙂

Leave a comment

Your email address will not be published.