ששת הגיבורים - סרטי דיסני - איזה סרט

הטריילר המלא הראשון לסרט החדש של דיסני – “6 הגיבורים” מדגים מה קורה כשדיסני וגיבורי מארוול נפגשים.

הרשת מלאה בניסיונות לנחש מה היה קורה אילו דיסני היו מטפלים בפרנצ’ייז כזה או אחר והופכים אותו לסרט אנימציה. ובכן, השאלה הזאת עומדת להיענות במציאות, עם סרט גיבורי העל החדש של דיסני, “Big Hero 6”. חברת העכבר אינה זרה לז’אנר גיבורי-העל. ב-2004 היא זכתה להצלחה רבה עם “משפחת סופר-על”. אלא שבניגוד לעבר, כעת דיסני היא גם הבעלים של חברת מארוול, יצרנית הקומיקס הידועה והמתחרה העיקרית של די.סי, והסרט החדש הוא, למעשה, השימוש הראשון בו עושה דיסני בבעלות הזאת, על מנת להפיק סרט אנימציה המבוסס על קומיקס של מארוול.

שמו של הסרט בעברית לא ידוע עדיין, אבל סביר להניח שהוא יהיה משהו בנוסח “6 הגיבורים” ולא “גיבור גדול 6”, כיוון שמדובר בקבוצה של שישה גיבורים. הסרט מבוסס, באופן רופף ביותר על סדרת קומיקס אנונימית יחסית של מארוול, משנות התשעים, הנושאת באותו השם. אם לשפוט לפי הטריילר, מלבד השינויים בצוות ובמיקום העלילה, השינוי הגדול ביותר הוא כנראה באופי הסיפור, שבמקור לא היה כה הומוריסטי וידידותי לכל המשפחה.

מן הטריילר הראשון אי אפשר להבין זאת עדיין, אבל דיסני כבר נותנים לנו מבט על כל חברי צוות הגיבורים. את דמותם בפעולה, אפשר לראות כעת רק בפוסטרים השונים ששוחררו לרשת. כמו כן, חדי העין יזהו מספר איסטר אגס (רפרנסים שתולים). אם תסתכלו טוב, מאחורי השוטר, תזהו שני פושעים מסרטים אחרים של דיסני. מזהים? לא? התשובה בתחתית הידיעה.

6 הגיבורים הגדולים צפויים לנחות אצלנו בנובמבר 2014

צפייה מהנה בטריילר המלא!

פלינט הגנב מ”פלונטר” והנסיך האנס מ”לשבור את הקרח”.

Leave a comment

Your email address will not be published.