והרי החדשות 2: האגדה ממשיכה” (Anchorman 2: The Legend Continues) מגיעה הישר למקום השני בטבלת שוברי הקופות עם 29 מיליון דולר בארה”ב סופ”ש האחרון וכמעט ומדיחה מהפסגה את “ההוביט 2: מפלתו של סמאג” (עם 31 מיליון דולר).

מי שלא מכיר את האגדה של רון בורגנדי, מגיש הטלוויזיה השערורייתי של סן דייגו של שנות ה-70, ואת צוות השידור המטורלל שלו, כנראה שלא שמע על הסרט “והרי החדשות” (Anchorman: The Legend of Ron Burgundy) משנת 2004. למרות שהסרט זכה עם הזמן למעמד של קאלט בעולם, וצבר מיליוני מעריצים, הוא מעולם לא יצא לקולנוע בישראל.

הסרט נכתב ובוים על ידי אדם מקיי ועל ידי וויל פרל, ששיחק את הדמות של רון בורגנדי, המנחה המשופם, הנרקיסיסטי והסליזי של תחנת חדשות מקומי. צוות התוכנית שלו כלל שלל מטורללים כמו, כתב שטח מסוקס (פול ראד), כתב ספורט שוביניסט (דייויד קוצ’נר), חזאי עם פיגור שכלי קל (סטיב קארל) וכתבת ומנחה בלונדינית ושאפתנית (כריסטינה אפלגייט).

הקאסט מהסרט הראשון חזר במלואו, לשמחת המעריצים, גם לסרט השני. הסרט התקבל לרוב בביקורות חיוביות מצד המבקרים, אם כי כמו בכל סרט המשך דואגים להזכיר לנו שהראשון היה מוצלח יותר. בכל מקרה את הזינוק המטאורי של הסרט במצעד שוברי הקופות ניתן לסכם רק במילותיו של רון בורגונדי עצמו, שמאז הסרט הראשון הספיקו להפוך גם לMEME:

well that escalated quickly

well that escalated quickly

Leave a comment

Your email address will not be published.