הביקורת של נטלי להב:

הפרק שני של שיימלס לא אכזב, ומרמז על המשך עונה מעניינת ביותר עבור משפחת גאלאגר. נתחיל עם פיונה, האהובה עליי אחרי פרנק. מדובר בסיפור דיי טראגי. עד שהיא סוף סוף מסדרת קצת את החיים שלה, מוצאת עבודה טובה, לא עוברת על החוק ומתנהגת כאימא למופת, הבחור הראשון שהיא מכירה אחרי הבלגאן האחרון שהיא הכניסה את עצמה אליו מעמיד בפניה מכשולים רבים, חומות שאי אפשר לטפס מעליהם , וחבל. מגיע לה אהבה, באמת. סך הכול היא נערה חכמה עם לב טוב שלקחה כמה החלטות מאוד שגויות בחיים, אבל האם מגיע לה להמשיך סבול בגלל זה ולשלם לנצח על חטאיה? אני לא חושבת, ומי שחושב שכן – אידיוט.

איאן ומיקי הסקסיים הולכים להלוויה של חבר של איאן מהצבא, רק כדי להיתקל בקבוצה של שונאי הומואים. מאז שהם יצאו מהארון באופן פומבי, מעבר לזה שאני אוהבת אותם הרבה יותר, נראה שהם לא מתביישים יותר במי שהם ולא מפחדים להראות לכל העולם את אהבתם. מהמם. רק שאיאן קצת פחות יציב לאחרונה והוא כמעט הורג כמה מפגינים. במקום להשתמש באלימות, מיקי מציע לאיאן דרך אחרת ומתוחכמת יותר להתמודד עם המצב והם מצליחים להשיג בסופו של דבר בדיוק את מה שהם רצו ועוד יותר. אין על מיקי.

לדבי סוף סוף מסדרים את השיער כדי שהיא תיראה קצת יותר דומה לילדה מתבגרת ופחות כמו ילדה בת 12 מעצבנת. אז מה אם זונה רוסייה עשתה לא את התסרוקת והאיפור? היא נראית אש. קווין לעומת זאת הוריד את השיער שלו וגוליית איבד מכוחו. למה הזונה עשתה לו את זה למה! ורוניקה צודקת במאה אחוז שזהו מעשה נוראי, וזה עוד לפני שדיברנו על כל עניין הפטמה.

ופרנק, הו פרנק. הפעם פרנק הוא לא זה שמפשל אלא הבת המטומטמת שלו סאמי, שלא מוכנה להודות בזה שיש לה הרבה בעיות עימם היא צריכה להתמודד. מזל ששילה שם כדי לסדר את הכול, אחרת אין לדעת מה היה קורה איתה. אל ביתם של פרנק ושילה מגיע אביו של הילד שתרם את הכבד שלו, ומזמין אותם לארוחת צהריים עם כל התורמים, דבר שברעיון הוא נחמד אבל בפועל קצת מלחיץ בעיקר כשפרנק הוא אחד המוזמנים. גם באירוע מרגש זה סאמי דואגת להרוס הכול, לא לפני שהשאירה לשילה מתנה קטנה בבית.

חוץ מזה, קארל התחרמן עם פצצה בלונדינית וליפ למד מה זה עבודה קשה באמת, מעבר לכך לא קרה להם יותר מידי דברים מעניינים אבל אני כן צופה גם להם עונה מרתקת. הקיץ מתחיל ועכשיו זה הזמן להחליט ממה הם הולכים להתפרנס במשך העונה. פיונה כבר לא יכולה לעשות קייטנה כי אנשים לא רוצים שהיא תטפל בילדים שלהם אחרי תקרית הסמים. יש בריכה , יש הרבה ידיים עובדות ויש צורך בלתי נגמר בכסף. מעניין על מה משפחת גאלאגר תחשוב הפעם.

 

קטע מתוך פרק 2, מעונה 5 של חסרי בושה:

Leave a comment

Your email address will not be published.