בזמן שכל הסדרות נמצאות בפגרה, בטח גם אתם מוצאים את עצמכם משתגעים אל מול המסך בלי סדרה לעקוב אחריה. בדיוק בשביל רגעים כאלה אנחנו פה.

אז בואו נדבר קצת על  “בית הקלפים”.

סדרת המופת בכיכובו של קווין ספייסי ורובין רייט, מבית היוצרים של נטפליקס, חוזרת לעונה רביעית וזה בדיוק הזמן לאלו מכם שמשום מה פספסו את העונות הקודמות, להשלים את החסר.

יוצרי הסדרה משתמשים במומנטום של הבחירות בארה”ב על מנת למנף את הסדרה , אתמול  הם שחררו טיזר חדש שבו הם מבשרים על העונה החדשה שתעלה ב-4 במרץ. בטיזר נראה פרנק אנדרווד, נשיא המדינה משחרר מסר בכלל לא שגרתי לאומה ” America, I’m only getting started”.  ואף הכריז על עצמו כמועמד לנשיאות.

כנראה שיש סיבה מספיק טובה לכך שהסדרה כבר הגיעה לעונה הרביעית, מיליוני אנשים מכל העולם עוקבים בלי הפסקה אחרי מה שנעשה במיטה של משפחת אנדוורד ובבית הלבן.

בואו נצרף לזה את העובדה שהסדרה יוצאת במכה אחת! אין צורך לחכות בין הפרקים ולכן זאת ההתמכרות האולטימטיבית.

אם אתם מחפשים סדרה שתרתק אתכם עם המון ספינים לצד וולגריות סוחפת. קיבלתם אותה.

עדיין לא השתכנעתם? הוספנו עוד כמה מילים שיעזרו לכם לחשוב שוב.

מה אפשר כבר לחדש בעוד סדרת פוליטיקה?  הרי ראיתם כבר את “הבית הלבן” ואולי גם את “פרקליטת המדינה” אבל אף אחת מהן לא באמת מתקרבת לבית הקלפים. קווין ספייסי הוא ללא ספק טאלנט ברמה הכי גבוהה עם רזומה עשיר של סרטים עם 2 זכיות בפרס האוסקר. בנוסף, רובין רייט אשתו ושותפתו לכל התככים והמזימות מאששת את הביטוי המוכר מאחורי גבר מצליח עומדת… השיח בניהם אף פעם לא נגמר, כמו השיח המדובר עם הקהל שמקבל ליווי והסברים צמודים מספייסי על כל מהלך.

מקווים שעכשיו השתכנעתם…צפייה מהנה.

 

 

 

 

Leave a comment

Your email address will not be published.