אחרי שהעונה הקודמת הסתיימה בדרמה גדולה, סדרת הדגל של שואוטיים homeland חוזרת בעונה חדשה. הסדרה תשודר בארץ ב 06/10 בימי שני ב 06:00 וב 23:00 בערוץ yes Oh HD  ובyes VOD . שני הפרקים הראשונים יהיו פרק כפול שישודר ברצף.

צופים רבים שאלו עצמם האם ניתן יהיה להמשיך את הסדרה “הומלנד” לאחר שהעונה הקודמת איבדה את אחת מהדמויות הראשיות שלה, והסתיימה במותו של ניקולס ברודי. סופה של העונה השלישית הרגיזה צופים רבים ויתכן שהשפיעה על ההחלטה של ההפקה לשדר פרק כפול עם תחילת העונה.

עוברת לפקיסטן

העונה החדשה תעסוק בצוות של קארי הלא היא קלייר דיינס. כאם טרייה לתינוקת, ובעלת קריירה מתפתחת בCIA, נראה אותה מאזנת בינהם. בעונה הזו, קארי מגיעה לפקיסטן לאחר שהוצבה שם לנהל את תחנת הCIA . התפקיד החדש מאלץ אותה להיפרד מבתה, וגובה מקארי מחיר נפשי גבוה מאוד.

קארי כאם צעירה

נאלצת לעזוב את בתה

אחת מדמויות המשנה המרכזיות בעונה הקודמת היה סול (מנדי פיטנקין). עזיבתו את ה CIA היתה נקודת מפנה עבור קארי, בעיקר מכיוון שסול מהווה עבורה דמות אב. כעת סול עובד בניו יורק בחברת בטחון פרטית, ומטפח את תפקידו כאיש משפחה.  התסריטאים של הסדרה מבטיחים שיחזור לשחק תפקיד חשוב ברצף העלילה.

סול (מנדי פיטנקין)

האם סול יחזור לעניינים?

פיטר קווין (רופרט פרינד) מתכנן לעזוב את הסוכנות, בעקבות תקרית שהתרחשה במהלך העונה השלישית, בה הרג ילד בשוגג. קארי מדרבנת אותו בכל זאת, להצטרף לצוות שלה. העונה נגלה האם יצליח להתמודד עם הטראומה שלו, ויחזור להיות סוכן CIA כפי שהיה, או שנאמנותו אל קארי תוביל אותו למחוזות חשוכים יותר.

פיטר קווין (רופרט פרינד)

האם פיטר יצליח להתגבר על הטראומה?

בעונה הרביעית נגלה גם מגוון של דמויות חדשות, את שגרירת ארה”ב בפקיסטן תגלם מרת’ה בויד (לילה רובינס, “בטיפול”). תהווה מכשול עבור קארי בתחילה, אך מהר מאוד יאלצו ללמוד לעבוד יחד. אסאר חאן (ראזה ג’פרי) בתור מפקד שירות המודיעין בפקיסטן. מנהל ה CIA  מזרח התיכון יגולם על ידי קורי סטול (בית הקלפים, הנגיף).

 

Leave a comment

Your email address will not be published.