אמנם “באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק” של DC צפוי להגיע למסכים רק בעוד כשנתיים, אבל עם כל כך הרבה  גיבורי-על, נראה שאף פעם לא מוקדם מדי להתחיל להתכונן!

ברצינות, הוליווד חייבת להפסיק לדחוף “שחר” בשמות של סרטים. אין צורך באובר דרמטיזציה, אנחנו נתייצב הרי גם כך בבתי הקולנוע, לראות את כנופיית גיבורי-העל העליזים של DC נותנים פייט לנוקמים של Marvel.

פרוייקט גיבורי-העל השאפתני של זאק סניידר ממשיך לקבל צורה, ואתמול הושלמה חשיפת השלישייה המובילה של הגיבורים המרכזיים ב-“באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק” עם הפצת תמונה ראשונה של השחקנית הישראלית, גל גדות, בתפקיד וונדרוומן. את הנרי קאוויל כבר התרגלנו לראות עטוף בגלימה של סופרמן (ביננו, איפה עוד רואים אותו), ולפני כחודש קיבלנו הזדמנות ראשונה לראות את בן אפלק נכנס לנעליו של כריסטיאן בייל בתור באטמן. כך חשיפתה של גל גדות (היא משלנו ולא ניתן אותה!) הופכת למה שנראה כמו זינה הנסיכה הלוחמת, אבל אמור להיות  וונדר וומן היא כנראה החשיפה הגדולה ביותר לגבי הסרט בכנס קומיקון, השנה. שלישיית הגיבורים הציגו את עצמם בפאנל על הסרט, חייכו הרבה למצלמות והקרינו טיזר קצר שלא לימד את הצופים הרבה. אולי מישהו צריך היה לגלות להם שהנבל לקס לותור (ג’סי אייזנברג) נמצא בכלל בישראל.

אז, מה תגידו על הליהוקים לסרט החדש?

Leave a comment

Your email address will not be published.