בסוף העונה החמישית של “המתים המהלכים” יצאה כבר האזהרה לכלל תושבי לוס אנג’לס: וירוס מוזר מסתובב בין תושביהן של חמש מדינות ברחבי ארה”ב….קיץ 2015 יהיה ללא כל ספק, קיץ הזומבים. חברי ההפקה של המתים המהלכים יוצאים עם סדרת ספין אוף חדשה בשם “הפחד מהמתים המהלכים”. 

אז מה אנחנו יודעים?

קודם כל שמדובר באותה הפקה כמו של סדרת האם. רוברט קירקמן, גייל אן הורד, גרג ניקוטרו ודיוויד אלפרט יהיו המפיקים. רוברט קירקמן שיתף פעולה עם דייב אריקסון בהפקת הפרק פיילוט הראשון של הסדרה.

מה תהיה עלילת הסדרה? 

ממה שידוע כרגע, מדובר בסדרה הממוקמת בלוס אנג’לס עם תחילת ההתפרצות. שון קבררה (קליף קורטיס) מורה גרוש המגדל נער כועס. שון יוצא עם יועצת מקצועית בבית הספר, שהיא גם אם לשני ילדים משלה. בנה נאבק עם התמכרות לסמים ובתה היא תלמידה טובה המיועדת ללימודים באוניברסיטת ברקלי.

האם כדי להתמכר?

סדרות ספין אוף לא תמיד עובדות, אבל לזכותה יאמר ש AMC אחראית לספין אוף המצויין של שובר שורות – סמוך על סאם.  אנחנו גם יודעים בוודאות שתהיינה שתי עונות לסדרה, ושהיא תתמקד בהתפרצות המחלה, מה שבסדרה המקורית רואים פחות. הצלחתה של המתים מהלכים הסדרה המקורית היא היסטרית, ובעלת נתוני שיא של צפיות עם מעל ל 17 מיליון צופים שצפו בפרק הפתיחה של העונה החמישית. הסדרה גם שברה את שיאי הצפייה של עצמה כמה וכמה פעמים. על כן, סביר להניח שגם הספין אוף הזה יקבל אהדה רבה ועונות נוספות. יש למה לחכות, ובינתיים קבלו טיזר בן 15 שניות.

הטיזר:

Leave a comment

Your email address will not be published.