לפני שעות ספורות שוחרר הטריילר הסופי של אקסמן: העתיד שהיה. אז נכון שזאת כבר הידיעה השלישית בנושא, אבל לא יכולנו שלא להביא לכם אותו, כי כמו קודמיו, גם הוא נראה מגניב ביותר. כעת רק ניתן לקוות שבריאן סינגר לא יהרוס את הבילדאפ החזק שנוצר סביב הסרט. מספר דברים דברים ששמנו לב לגבי הטריילר החדש:

אזהרת ספוילרים לסרט הקודם “אקסמן: מן ההתחלה”

  1. בסוף הסרט הראשון בפרנצ’ייז החדש, האנק מק’קוי – ביסט מקבל את צורתו המוכרת והכחולה. לעומת זאת, בטריילר הנוכחי, האנק נראה שוב נורמלי לחלוטין. מה שאומר שוולברין חוזר אחורה בזמן לתקופה הקודמת לסרט הראשון, או שהאנק הצליח למצוא משהו שיעזור לו להיראות נורמלי לפחות באופן זמני, או שסתם מדובר בחוסר היגיון ברצף העלילתי. אם האפשרות האחרונה היא הנכונה, זה גם מאוד מאכזב.
  2. בסוף הסרט הראשון, פרופסור צ’ארלס אקסבייר נפגע מכדור תועה ונעשה נכה ברגליו. בטריילר הנוכחי ניתן לראות אותו גם מהלך שוב וגם בכיסא גלגלים. האם וולברין עובר בזמן יותר מפעם אחת? מסקרן לראות כיצד יסבירו זאת (יכול להיות שהדבר מוסבר בקומיקס עליו מתבססת עלילת הסרט החדש).
  3. לא ברור הקטע הזה של ה”פאנץ’ ליין” תרתי משמע, בו וולברין מכניס אגרוף בפנים לביסט, אקסווייר מכניס אגרוף בפנים למגנטו. ניתן לקוות שלא מדובר בבדיחה שחוזרת על עצמה עוד הרבה.

זהו, על רגל אחת. נאחל לכם צפייה נעימה בטריילר החדש, ואם גם אתם ראיתם בו דברים ראויים לציון, אתם כמובן מוזמנים לספר על כך בתגובות.

Leave a comment

Your email address will not be published.