ורוניקה מארס - סרטי בלשים - Aזה סרט

פלטפורמת ה”מימון המונים” תפסה כמו אש בשדה קוצים בשנים האחרונות, ומבחר עצום של פרויקטים מרתקים יצאו לדרך בזכות “קיקסטארטרים”. כזהו סרט הקולנוע המבוסס על סדרת הטלוויזיה הפופולרית, “ורוניקה מארס”. הסדרה גוללה את הרפתקאותיה של בת-עשרה מבריקה, בשם ורוניקה מארס, עם כישרון יוצא דופן לפתרון תעלומות. מארס הצעירה נתקלה בכל פרק בפשע או בתעלומה אחרת ופתרה אותה. רעיון פשוט למדי, אלא שבזכות קריסטן בל שגילמה את הגיבורה, צוות השחקנים התומכים והכתיבה המעניינת, הסדרה רכשה לעצמה בסיס אוהדים איתן ונאמן. למרות הפופולריות שלה שרדה הסדרה רק שלוש עונות, בין השנים 2004 – 2007, אלא שהחובבים והצוות עצמו לא הצליחו להניח לגיבורים האהובים פשוט להיעלם. בעקבות זאת נרקם הרעיון להפוך את הסדרה לסרט קולנוע באורך מלא.

בזמנים אחרים הרעיון יכול היה להסתובב בלימבו אינסופי, משולחנו של פקיד אחד למשנהו, עד שהיה זוכה לתשומת לב, ואולי אף פעם לא היה יוצא לדרך. אלא שבאמצעות פלטפורמת מימון ההמונים, שמאפשרת לחובבים לממן בעצמם פרויקטים שמעניינים אותם, מיליוני מעריצים מרחבי העולם הביעו את תמיכתם ברעיון באמצעות תרומה. הקיקסטארטר לסרט, שעלה לאוויר בפברואר 2013 ביקש לגייס 2 מיליון דולר, תקציב זעום לכל הדעות עבור סרט הוליוודי. בעוד שפרויקטים רבים לא מצליחים לגייס סכומים נמוכים מזה במשך חודש ומעלה, “ורוניקה מארס – הסרט” הגיע ליעד שלו בתוך 10 שעות, בלבד! בסך הכול גייס הקמפיין קרוב ל-6 מיליון דולר בתקופת הרצתו.

קריסטן בל (שדובבה לאחרונה את אנה, גיבורת “לשבור את הקרח” של דיסני), ולצדה אנריקו קולטוני, ג’ייסון דורינג ומרבית הקאסט המקורי שבו אל הדמויות האהובות, והשאר כאמור, היסטוריה. כעת מגיע הטריילר הראשון, ואם הייתם בין אלו שתרמו וגרמו לכל זה לקרות, אתם יכולים לתפוח לעצמכם על השכם!

הסרט צפוי לצאת לאקרנים במרץ 2014.

Leave a comment

Your email address will not be published.