“בין כוכבים”, הפרויקט החשאי של כריסטופר נולן הולך ונחשף, וכעת מגיע הקדימון השני, בו מתגלים פרטים רבים על העלילה.

 

לפני כחצי שנה, הצגנו בפניכם את הטריילר הראשון של “Interstellar”, הפרויקט הבא של כריסטופר נולן – אחד הבימאים הנחשבים ביותר בשנים האחרונות. כאשר הוא יצא, עורר הטריילר לא מעט תגובות הפוכות מאלה שביקש לעורר. צופים רבים התלוננו על כך שאין בו כמעט כלום מלבד אסופה של קטעי וידיאו ישנים. אז נכון שבסך הכול מדובר היה בטיזר טריילר, ואלה אף פעם לא נוטים להיות יותר מדי אינפורמטיביים, ובכל זאת, הייתה לא מעט אמת בטענות.

כאילו בתשובה לאותן תלונות, נראה כי הטריילר החדש מעניק תמונה די מלאה לגבי עלילת הסרט, עליה הופקד ג’ונתן נולאן, אחיו של הבימאי. קיומה של האנושות על פני כדור הארץ נמצא בסכנה, כאשר, ככל הנראה בשל אסון אקולוגי כזה או אחר, מקורות המזון הולכים ואוזלים. הצלת העולם אינה עומדת עוד על הפרק. הגיע הזמן לעזוב אותו. גיבור הסרט, אותו מגלם מת’יו מקונוהיי, נדרש לעזוב את משפחתו ולצאת למשימה, להכשיר את הדרך עבור האנושות לקראת סגירת הפרק של כדור הארץ בקורותיה ופתיחתו של עידן המסע בחלל.

אם להודות באמת, ישנם בימאים שרק מקריאת תקציר עלילה שכזה, ניתן היה להבין שמדובר בסרט מטופש, בסגנון “ארמגדון” ודומיו. יחד עם זאת, נולן לא זכה למוניטין שלו לחינם. לכן, מסקרן יהיה לגלות כיצד ייגש נולן אל הרעיון הזה ומה יעשה אתו.

 

“בין כוכבים” ישוגר אל המסכים בישראל ב-06/11/2014.

Leave a comment

Your email address will not be published.