אקסמן: אפוקליפסה - סרטי קומיקס - A-זה סרט

עכשיו זה רשמי. בריאן זינגר יביים גם את הסרט השלישי, במה שמתהווה כטרילוגיה החדשה של סרטי אקס מן.

בזמן שכולם מצפים לסרט השני בבימויו של זינגר, עם הקאסט החדש של הפרנצ’ייז (הכולל את מייקל פאסבנדר, ג’יימס מקאוויי וג’ניפר לורנס) “אקס מן: ימי העתיד שהיה”, האולפנים כבר הכריזו כי זינגר יהיה זה שגם יביים את הסרט השלישי בסדרה “אקס מן: אפוקליפסה”.

מידע נוסף שפורסם על הפרוייקט העתידי, הוא שהוא יתמקד בקאסט “הצעיר” של האקס מן, בניגוד לסרט השני שהחזיר אליו שחקנים מהקאסט “המבוגר” המקורי, בדמות יו ג’קמן (וולברין), האלי ברי (סטורם), פטריק סטיוארט (פרופסור אקסוויאר), איאן מקלן (מגנטו) ועוד. עוד נמסר כי כפי ששמו מרמז (רמז דק ביותר) הסרט יספר על ההתמודדות של אקס מן עם נבל לא סימפטי במיוחד מהקומיקס – האפוקליפסה. תאריך היציאה של הסרט נקבע ל27 במאי2016.

שתי השאלות הגדולות שנשארו ללא מענה עדיין הן: א. מי יישחק את אפוקליפסה? ו-ב. איך גמביט ישתלב בתסריט? (כי ברצינות, איך עשו כבר שישה סרטים בלי להתייחס לדמות הכי מגניבה מהקומיקס?!)

טוב נו, עד 2016 נוכל לפחות להתנחם ביציאה הקרבה של הסרט השני בסדרה, שנראה לא רע בכלל בעצמו:

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=pK2zYHWDZKo]

Comments (1)

  1. תומר

    Reply

    לאחר צפייה מחודשת בסרט האחרון {First class} וקרוב לוודאי שבזכות זכרונות חמימים מהסדרה המצוירת עם קו העלילה הצפוי, אני חייב להודות כי זהו אחד מהסרטים שבראש הרשימה. ובנוסף פטריק סטיוארט עם קולו המרגיע מוסיף לעוצמת הסרט הקרב ובא.

Leave a comment

Your email address will not be published.