כוכבי הסרט “קצה המחר”, טום קרוז ואמילי בלאנט, עומדים לרדוף אחרי המחר עם שלוש בכורות בשלוש מדינות, תוך יום אחד!

 

בהודעה לתקשורת, הודיעו אמש האחים וורנר על אירוע יח”צ שמעניק למונח “מסע פרסום” משמעות חדשה! במסגרת האירוע, כוכבי הסרט “קצה המחר”, טום קרוז ואמילי בלאנט יבקרו בשלוש הקרנות בכורה למעריצים בשלוש מדינות שונות בתוך יום אחד וידלגו משטיח אדום אחד למשנהו. לא קל להיות כוכב קולנוע בימינו…

למי שלא מכירים, “קצה המחר” הוא מותחן מדע בדיוני בו גיבור הסרט, רב סרן וויליאם קייג’ (טום קרוז), נאלץ כתוצאה מתאונה מוזרה לחוות שוב ושוב את אירועי היום בו מתנהל הקרב הגדול להצלת העולם מפני גזע חייזרי רצחני. קייג’ מוצא עצמו נהרג פעם אחר פעם, עד שהוא זוכה לעזרה לא צפויה מידיה של לוחמת הכוחות המיוחדים, ריטה וראטסקי (אמילי בלאנט). על כתפיו מוטלת המשימה להציל את חייו, את חייה של ריטה ולמעשה, את עתידה של האנושות.

את הסרט ביים דאג לימן לפי תסריט של כריסטופר מק’קארי, ג’ז וג’ון הנרי באטרוורת’, אשר מבוסס בתורו על ספרו של הירושי סאקורזאקה “All You Need is Kill” (מומלץ בפני עצמו!).

 

לשם ובחזרה בפחות מיממה

מסע יחסי הציבור יחל ב-28/5 בלונדון (כל השעות הן מקומיות), ב-7:00 בבוקר, כאשר הקרנת הבכורה העולמית תתקיים ב-9:00. בשעה 14:00, יהיה על צמד הכוכבים להיות כבר בפאריז, הלוא היא עיר האורות, בה יוקרן הסרט ב-16:00. משם יצטרכו קרוז ובלאנט לצאת בטיסה בחזרה לארה”ב כדי לנחות על השטיח האדום בניו יורק ב-22:00, שם יוקרן הסרט ב-23:59, ממה על קצה יום המחרת.

אם לא די בכך, וכדי לא להשתעמם בדרך, כוכבי הסרט והבימאי, דאג לימן, יתקשרו עם המעריצים באמצעות הרשתות החברתיות, בעודם טסים ממדינה למדינה. כמו כן ישודר כל אחד מהאירועים בשידור חי באינטרנט, והמעריצים יוכלו להתחבר לשידור באמצעות האפליקציה של EOTLive.

הסרט יעלה לאקרנים בארה”ב ב- 6/6/2014

בישראל “קצה המחר” יעלה ב-29/5/2014

 

 

הטריילר המתורגם להנאתכם:

Leave a comment

Your email address will not be published.